ERVA’NIN 3. YAŞGÜNÜ

Posted by: admin

Mart 6th, 2010 >> SOFRALAR

Bu yıl Erva’ya aile içinde ufak çaplı bir doğum günü partisi düzenlemeyi düşünüyordum fakat Erva sürekli arkadaşlarımda gelsin diye ısrar edince bende onu kırmak istemedim. Aslında çok da haklıydı şimdiye kadar ki doğum günlerindenpek birşey anlamamıştı. Hatta geçen yılki doğum gününde pastadaki mumları bile üfleyememişti. Ama artık bu yıl doğum gününün ne anlama geldiğini biliyordu. O da arkadaşları gelecek diye özenle hazırlıklara yardım etti. Hazırlıklar devam ederken Erva’nın benden birde talebi oldu; arkadaşlarına hediye vermek istediğini söyledi tabi bende kabul ettim ve biraz düşündükten sonra arkadaşları için şekerlere bağlanmış anahtarlıklar hazırladık çokta hoş oldular. Sürekli hediye sepetinin başına gidip heyecanlanıyordu. Bu arada menüyü daha çok çocukların yiyebileceği ikramlıklardan hazırlamaya çalıştık bu arada büyükleri de ihmal etmek istemedik. Erva için doğum gününün en büyük süprizi pastaydı bütün gün izlediği çizgi film kahramanı Calliu’ lu pastayı karşısında görünce çok şaşırdı, özellikle Şimal’in şaşkınlığı görmeye değerdi sürekli Calliu deyip pastaya parmağını değdiriyor canlı olup olmadığına bakıyordu. Çocuklar ve bizim için çok eğlenceli bir gün oldu Ervacığımı dinleyip büyük çaplı bir organizasyon yaptığım için çok mutlu oldum.

DOĞUM GÜNÜ MENÜSÜ

Doğum Günü Pastası

Kanepeler

Mısır Patlaklı Lolipoplar

Amerikan Salatası

Mercimek Köftesi

Pizza Börek

Gül Poğaça

Çıtır Poğaça

Yufkalı Milföylü Börek

Nesquikli Toplar

Gülen Kurabiyeler

Şekilli Kurabiyeler

This entry was posted on Cumartesi, Mart 6th, 2010 at 06:55 and is filed under SOFRALAR. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
5 Responses to “ERVA’NIN 3. YAŞGÜNÜ”

Resimde gördüğüm kadarıyla Erva, Şimal ve Kerem pastayı parmaklarıyla yemişler :)

Aynen öyle oldu. Pastayı ellerinden zor kurtardık:)

ömer köroğlu Says:
Mart 18th, 2010 at 23:15

ilginç gerçekten hayret ettim =| bu yemeklerin hepsi gerkeçmi , yoksa benmi hayaldeyim.. hepsi süper gözüküyo =D elinize sağlık

Basit bir mantıkla bunu doğrulayalım isterse. Montaj olmadığına göre bunlar gerçektir:)) İkinci bir kanıt içinde diyorum ki; siteden istediğiniz bir şeyi seçin size yapıp getireyim.

ömer köroğlu Says:
Mart 22nd, 2010 at 20:27

oooooo bu teklif inanılmaz ve şaşırtıcı :) mantımı desem :p o sitede varmı acaba :) şaka şaka sizin şekerliğiniz yeter sinyorita :)

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>