İKİZLERİN DOĞUMGÜNÜ

Posted by: admin

Aralık 30th, 2009 >> SOFRALAR


Dile kolay ikizlerle acısı ile tatlısı ile geçen bir yıl… ilk aylar oldukça zor geçse de daha sonra bebeklerin hareketlenmeye başlaması ile kolaylaşan günler. Aslına bakarsanız ilk doğum günlerinden bebekler hiçbir şey anlamıyorlar, daha çok annelerin kutlanması gereken bir gün. Tabi ki ileriki yıllarda resimler aracılığı ile tebessümlerle hatırlanacak.

Bizde ilk doğum gününe 2-3 gün önceden özenle hazırlıklara başladık Melek halamızla birlikte önce poğaçaları yapıp deep freze koyduk. Daha sonraki gün börekleri hazırladık hele birde marshmalow şekerden bebek kurabiyeleri yapma maceramız var ki onu hiç unutmayacağım Özlem ile birlikte 4 çocuk ile bu işe cesurca kalkıştık ama her şeye rağmen üstesinden geldik. Hazırlıklar bu şekilde tüm hızı ile devam ederken, doğum günümüze bir gün kala Erva ve Kerem’ in hastalanması tadımızı kaçırdı ve menümüzden birkaç şeyi de yapmamızı engelledi. Allaha çok şükür iyi bir bakım ile sağlıklarına kavuştular. Doğum gününü biraz keyifsiz de olsalar çok iyi eğlenerek atlattılar.

MENÜMÜZ

Doğumgünü Pastası

Bebek kurabiyeleri

Kaymaklı poğaça

Cennet poğaçası

Baklavalık yufkadan börek

Tepsi böreği

Sosisli lolipop

Sebze salatası

This entry was posted on Çarşamba, Aralık 30th, 2009 at 11:03 and is filed under SOFRALAR. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
4 Responses to “İKİZLERİN DOĞUMGÜNÜ”

Her şey cok guzel gorunuyor,ellerinize sağlık:))Bizlerde Ecem ve Kerem kardeşlerin dogum gununu kutluyoruz..nıce yaslara sağlık ve mutlulukla gırsınler insallah.

Asker Caner Says:
Ocak 3rd, 2010 at 13:26

Ecem-Kerem ikiz kardeşlerin doğumgününü kutlarım…

İzmir Foça’dan kısa dönem jandarma komando er CANER

Canım benim sıkı takipçi dediğin böyle olur. Yağmur, çamur, dağ, bayır, nöbet, tatbikat, komutan hiçbiri engel değil bizi sevenlere….

Teşekkür ederiz Tümay ablası.

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>