UNO DENGE LIGHT’LA SANDVİÇ YAPMA WORKSHOP’U

Posted by: admin

Temmuz 21st, 2010 >> GEZİLER

Geçen Cumartesi günü Lezzet Okulu’ nda şef Cengiz Kına eşliğinde Uno light’la sandviç yapma workshop çalışmasına katılıp, çok eğlenceli ve verimli bir gün geçirdik. Formuna dikkat edenler için önerilen yeni yüksek lif içeriğine sahip, sağlıklı ve besleyici Denge Light ekmeklerle yaza özel hafif ve lezzetli bir sürü sandviçler hazırlayıp, afiyetle yedik. Bu arada şefimizin daha sonra tarifini vereceğimiz özel sarımsaklı sosunu sandviçlerimizde deneyerek daha da lezzetli tadlarla damaklarımızı şenlendirdik.

Eğer siz de ekmekten asla vazgeçemem diyorsanız, diyet yaparken vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve minarellerden yoksun kalmamak için zenginleştirilmiş, enerjisi azaltılmış, yağ oranı düşük, lif oranı yüksek ve kepek içeriği sayesinde midede daha uzun süre kalarak kan şekerinin düzenlenmesine yardımcı olan Uno denge light’ ı seçebilirsiniz.

This entry was posted on Çarşamba, Temmuz 21st, 2010 at 20:53 and is filed under GEZİLER. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.
2 Responses to “UNO DENGE LIGHT’LA SANDVİÇ YAPMA WORKSHOP’U”

Merhaba,
Blogunuzu gezindim. Göz zevki için de çok zevkli bir blog.. tariflerden bazılarını da not aldım. Kaleminize, elinize sağlık..

Teşekkürler.
Sevgiler….

Leave a Reply

XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>